Rady našich veterinářů

jak se objednat

JAK SE K NÁM OBJEDNAT?

5
(2)

Prosíme, před každou návštěvou se zvířetem se k nám vždy objednejte na konkrétní termín.

Pokud potřebujete pouze vyzvednout léky nebo krmivo, tak není potřebné objednání.

Objednat se k nám můžete osobně, telefonicky, mailem nebo přes rezervační systém.

TELEFONICKY

Objednat se k nám můžete telefonicky na čísle 775 562 710.

Vzhledem k vytíženosti naší linky budeme velmi rádi, když využijete rezervační systém na webu.

Pokud telefon nezvedáme, znamená to, že se věnujeme akutnímu pacientovi. Jakmile budeme mít opět volné ruce, sestřička Vám zavolá zpátky.

MAILEM

Objednat se dá samozřejmě i prostřednictvím mailu, ale mnohem rychlejší je zmíněný rezervační systém.

Pokud jste nedostali odpověď během 24 hodin, tak Váš email pravděpodobně skončil ve spamu a bude lepší nám zavolat. (stává se velmi výjimečně)

Pokud chcete kontaktovat konkrétního lékaře / řku, tak příslušné maily najdete zde po rozkliknutí příslušného odkazu.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Prosíme, respektujte soukromí personálu a nekontaktujte nás na Facebooku, Instagramu a jiných sociálních sítích, Messangeru, Skypu, Whattsapu a podobně.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Nejlepší způsob jak se k nám objednat je přes rezervační systém, který najdete na našem webu. ( červený odkaz v hlavičce nebo v patičce.)

Rezervace termínu Vám zabere jenom pár kliknutí.

Výhodou rezervačního systému je, že zvolený termín Vám 24 hodin před termínem připomene mailem. V rezervačním systému přehledně vidíte, které termíny jsou volné a které obsazené.

Rezervační systém funguje i mimo naše ordinační hodiny. Potvrzení o termínu dostane během několik vteřin po dokončení rezervace na Váš email.

Na našich webových stránkách www.metropolevet.cz v pravém horním rohu obrazovky najdete odkaz na objednání (viz. obrázek).

Po kliknutí na odkaz se vám otevře stránka, na které si zvolíte důvod vaší návštěvy.

Po rozkliknutí vámi vybrané možnosti se vám zobrazí kalendář se zeleně vyznačenými volnými termíny. Pokud ve vámi požadovaný den jsou všechny termíny červeně označené, znamená to, že máme bohužel plno a je třeba podívat se na jiné dny. V případě, že ošetření nesnese odklad do druhého dne, kontaktujte nás telefonicky a pokusíme se Vám zajistit termín ještě v daný den.

Pokud vám vyhovuje některý ze zeleně označených časů, stačí jen na něho kliknout a po pravé straně se vám zobrazí objednávkový formulář k vyplnění. Pole označené červenou hvězdičkou jsou povinné.

V kolonce preferovaný lékař máte možnost označit v daný termín službu vykonávajícího lékaře a pokud to bude možné, bude k vaší volbě přihlédnuto.

Budeme rádi, pokud přidáte i poznámku např. jaký má váš mazlíček aktuální zdravotní problém, v případě kastrace pak zda se jedná o samce nebo samici apod.

Termín potvrdíte kliknutím na „REZERVOVAT“ pod objednávacím formulářem.

Na email vám následně bude zasláno potvrzení rezervovaného termínu.

DĚKUJEME.

Pomohl vám článek?

Vyberte hodnocení článku

Průměrné hodnocení 5 / 5. Celkem hlasů 2

Zatím nikdo článek nehodnotil, budete první?

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Je nám líto, že se Vám článek nelíbil

Pomůžeme nám to vylepšit?

Napíšete nám, co bychom mohli zlepšit pro lepší hodnocení?MVDr. Samuel Evinic je vedoucím lékařem veterinární kliniky. Má na starosti celý provoz kliniky. Profesně se věnuje především dermatologii, medicíně koček, králíků a morčat, stomatologii a chirurgii měkkých tkání. Více informací o veterinářiNapsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *