MetropoleVet

Reference našich klientů

Podívejte se hodnocení našich spokojených klientů, kteří navštívili nebo navštěvují naší veterinární kliniku. Veškerá hodnocení pocházejí přímo od našich klientů a to buď z Google Maps nebo přímo z naší Facebookové stránky.

MVDr. Samuel Evinic je jasná volba pro všechny, kterým na svých zvířatech záleží! Pan doktor vyniká svým nadstandardním přístupem, o své práci přemýšlí, dělá ji poctivě a hlavně, má ji rád. O moje zvířata se stará již třetím rokem a do budoucna na tom nehodlám nic měnit.  Kvůli servisu pana doktora stojí za to jet třeba i přes celou Prahu.

Jana Ganevova

Pan doktor vzal do péče naše tři pejsky. Po dlouhé době jsme narazili na lékaře, který má svou práci opravdu rád a je to znát. Skvělý přístup ke zvířatům, výborná komunikace s majiteli. Má trpělivost i se mnou (a to už je co říct :-)) Vždy vše vysvětlí, nabízí možnosti řešení. K výkonům přistupuje pečlivě, buduje si u zvířat důvěru. Moc děkujeme!

Jana Pivodová

Lepší péči jsem si pro našeho pejska nemohl přát. Pan doktor je velmi ochotný, vše Vám rád vysvětlí, řekne Vám, proč zrovna volí tento postup a co by mohla být možná varianta. Vysvětlí Vám co jaký prášek znamená, nač jej dává a jaké jsou možné nežádoucí účinky. Ochotně odpovídá na jakýkoliv dotaz - a to i na sebevětší prkotiny. S lepším přístupem a péčí jsem se doposud nesetkal! Všem vřele doporučuji!

Bohuslav Jakubec

Můj ridgeback je neskutečný, ale opravdu neskutečný, strašpitel. Návštěva veteriny dříve znamenala téměř infarkt, jak u mojeho psíka, tak u mě. Pan doktor Evinic si k němu ale zvládl najít cestu... nejdřív ho vždycky trpělivě uklidní, a až pak ho, stejně trpělivě, vyšetří. Je to pro mě obrovská úleva, o psíkovi nemluvě. Moc děkujeme a doporučujeme i všem ostatním!

Dana Verdickt

Mohu potvrdit,že pan doktor je vynikající veterinář. Vše skvěle vysvětlí a poradí co a jak. Docházela jsem k němu se svými psy ještě když pracoval v Horních Počernicích a jsem strašně ráda, že se mi pan doktor sám ozval, když otvíral svou novou ordinaci na Chlumecké. Mohu jen a jen doporučit.

Václava Jandová

Mnohokrát bych chtěla poděkovat celému kolektivu lékařů,diky kterým naše třináctiletá fenka Sára opět běhá a těší se z procházek. Tito super lékaři se srdcem na správném místě,milí se super jednáním se pokusili o to, co jiný veterinář odmítl protože je to dle jeho názoru k ničemu a stejně je stará. Na této klinice lidé vědí co je to láska ke zvířeti . Přeji jim jen samé úspěchy v jejich léčbě našich čtyřnohých kamarádů.

Miluše Vingralčíková

Co o nás říkají na sociálních sítích

Napiště nám své hodnocení

Podělte se o své zkušenosti s naší klinikou. Budeme rádi za vaší recenzi nebo hodnocení naší práce.