veterinární sestra

Kariéra veterinární sestry

VETERINÁRNÍ SESTRA

+420 777 728 473
samuel.evinic@gmail.com

KARIÉRA

KARIÉRA VETERINÁRNÍ SESTRY

Veterinární klinika MetropoleVet Praha 9 s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici VETERINÁRNÍ SESTRA / TECHNIK.

NABÍZÍME

  • Dlouhodobý PP na dobu určitou nebo neurčitou
  • Výborné finanční ohodnocení
  • Velké množství zajímavých  případů
  • Kvalitně přístrojově vybavené pracoviště
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Práci bez nočních služeb

POŽADUJEME

  • Středoškolské vzdělání v oboru
  • Výborné komunikační schopnosti (znalost češtiny slovem i písmem)
  • Lásku ke zvířatům
  • Spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha
  • Chuť k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu
  • Nástup leden/únor/březen 2018

VETERINÁRNÍ SESTRA – NÁPLŇ PRÁCE

Každá pozice ve veterinární praxi je důležitá, ale veterinární sestra hraje stěžejní roli. V průběhu dne poskytuje asistenci lékařům, což dovoluje veterinářům zvládat efektivněji vlastní diagnostiku nebo provádění chirurgických zákroků na dalších pacientech.
Současně může sestra pomáhat klientovi porozumět, proč je udržování čistoty zubů jeho mazlíčka tak důležité. Pomáhají také vyplňovat lékařské předpisy, dodržovat vyšetřovnu čistou a připravenou, provádět laboratorní vyšetření,  aktualizovat lékařské zprávy, asistovat při chirurgických zákrocích, či se starat se o pacienty na hospitalizaci. Je víc věcí co veterinární sestra dělá během dne, než si většina lidí uvědomuje.

KONTAKTNÍ OSOBA:

MVDr. Samuel Evinic

Majitel kliniky
420 777 728 473

PROČ PRACOVAT V METROPOLEVET PRAHA?

  • Nabízíme stabilní zaměstnání na dobu určitou nebo neurčitou.
  • Zapracování na každou pozici je samozřejmostí.
  • Férové a motivační pracovní podmínky.
  • Otevřené a přímé jednání.
  • Péče o rozvoj a růst zaměstnanců.
  • Pravidelné navyšování mzdy s odpracovanými lety.

METROPOLEVET PRAHA JAKO ZAMĚSTANAVATEL

MetropoleVet je stabilní společnost a stabilní zaměstnavatel, který nabízí přátelské pracovní prostředí. Hledáme lidi, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří se nebojí zodpovědné práce se zvířecími mazlíčky.